Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Wydawnictwa
Książki o muzyce
Opcje przeglądaniazwiń
Wydawnictwo
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

DownBeat: The Great Jazz Interviews - 75th Anniversary Anthology - Alkyer, Enright

DownBeat: The Great Jazz Interviews - 75th Anniversary Anthology - Alkyer, Enright
DownBeat: The Great Jazz Interviews - 75th Anniversary Anthology - Alkyer, Enright

Publikacja zawiera szczegółowe wywiady z dosłownie każdym wielkim artystą jazzowym, który kiedykolwiek żył! Ponadto, wydanie ożywiają wspaniałe zdjęcia i okładki czasopism z ogromnych archiwów magazynu DownBeat.

Ocena:

Produkt: sprowadzamy

Wysyłka w: 10 - 21 dni

Cena: 136,00 zł
szt.

W księgarni muzycznej Alenuty.pl zebraliśmy książki o tematyce muzycznej, które nie są szkołami gry, nutami ani innego rodzaju podręcznikami muzycznymi do ćwiczeń i nauki gry na wybranym instrumencie.

W kategorii Książki o muzyce znajdziecie przede wszystkim biografie i autobiografie muzyków najróżniejszych gatunków muzycznych. Są wśród nich wokaliści, instrumentaliści, pieśniarze i kompozytorzy.

Gromadzimy tu również książki dla dzieci o znanych kompozytorach. Zależy nam na publikacjach przybliżających w ciekawy sposób pojęcia muzyczne, które przez zabawę wprowadzają w świat dźwięków i muzycznych odkryć. Dlatego wśród proponowanych wydawnictw znajdują się bajki muzyczne, w tym pięknie opracowane bajki baletowe.

Leksykony, encyklopedie i inne opracowania dotyczące tańca, opery czy baletu również znalazły się w kategorii Książki o muzyce. Pozwalają melomanom na zgłębianie historii muzyki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl